Seslisohbet kameralı sohbet sitesi


Merhaba sevgili seslisohbet severler bugün ki makalem de sizlere Kameralı sohbet sitelerin den bahsedeceğim. Sizlerin de bildiği gibi Türkiye ‘de son zamanlar da bir çok seslisohbet kameralı sohbet sitesi açıldı , İnternetin gerek sosyal ağların yada internet üzerinden iletişim kurmanın son 10 yıl içinde nekadar yaygınlaştığını hatta Tüm Dünya artık internet üzerinden haberleşiyor. Haberleşmenin Tanı sıra artık insanlar kendilerine bir arkadaş yada sevgili bulmak için internet ortamında geziniyorlar tabi hal böyle olunca seslisohbet veya kameralı sohbet tarzı siteler oldukça fazla ilgi görmeye başladı. Günümüzde artık hemen hemen herkes internet ortamında arkadaş edinme çapasından bunun nedeni ise artık herkesin evinde bilgisayar ve internet bulunmakta hal böyle olunca insanlar kendilerine yeni arkadaşlıklar yada hayat arkadaşı bulmak için sanal ortamda takılmaya başladılar tabi bunların yanında birde yüz yüze insanlarla konuşamayan kişiler var tabi bu kişilere de sanal ortam ilaç gibi gelmeye başladı. Peki arkadaş bulma siteleri hangileridir veya nasıl buluruz.

Sesli Arkadaş bulma siteleri
Dünya’da bir çok hatta milyonlarca arkadaş bulmak veya evlendirme siteleri bulunmaktadır fakat siz bunlar hangi sitelerdir bilmiyorsunuz. Ben bu yazımda sizlere bu siteler hakkında biraz bilgi vereceğim. Arkadaş bulmak sitelerinin başında tabi hem ücretsiz hem de kaliteli sohbet edebileceğiniz ve görüntülü sohbet edebileceğiniz seslisohbet sitelerin den bahsedeceğim. Seslisohbet siteleri speaky chat yani iki arap yazılımcının yapmış olduğu bir yazılımdır. Bu sistemde ister mikrofonlu , ister kameralı , dilersekte kamera açarak sohbet edebilmekteyiz. Seslisohbet sitelerinde yani her seslisohbet sitesinden onlarca oda bulunmaktadır Türkçe pop , İzdivaç , Yarışma , Geyik , Şamata gibi bir çok odaları bulunmaktadır bu odalardan her hangi birine girerek yani zevkinize göre bir oda seçip o odada sohbet edebilir kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz hatta izdivaç odasında takılarak kendinize hayat arkadaş bile edinebilirisiniz..

Seslisohbet sitelerine Nasıl gireriz?
Bir Seslisohbet sitesine girebilmeniz için ilk önce Google arama motoruna seslisohbet yazıyoruz ve önümüze binlerce site gelecektir ve bu sitelerin hepside seslisohbet sitesidir bu link’lerden her hangi birine tıklayarak sitenin ana sayfasını açıyoruz açılan ana sayfada üst kısımda bir resim olur ve bu bütün seslisohbet sitelerin de aynıdır o resimde giriş için tıkla yazar ve bizde o üst kısımdaki büyük resme tıklayarak seslisohbet sitesinin giriş paneline yönleniyoruz. açılan panelde ise yapmamız gereken yani asıl önemli olan speaky chat axtivex programını bilgisayarımıza kurmamız gerekiyor bu program bilgisayarımıza kesinlikle zarar vermez sadece sistemin çalışabilmesi için gerekli olan bir yazılımdır. Bu programı açılan panelimizin üst kısmında activex yükle butona tıklayarak bilgisayarımıza kurabiliyoruz. bu programı kurduk tan sonra ise dilediğimiz bir isimle sisteme giriş yapıyoruz. sisteme giriş yaptıktan sonra ise ilk odaya düşeceğiz siz oradan delediğiniz odanın üstüne tıklayarak o odaya geçip sohbet edebilrsiniz..

Seslisohbet Kuralları nelerdir?
Girmiş olduğunuz her seslisohbet sitesinin kuralı vardır ve bu kurallar bütün seslisohbet sitelerinden aynıdır. Peki bu kurallar nelerdir. Seslisohbet kuralları şunlarıdır girmiş olduğunuz sitede başka bir sitenin reklamını yapamazsınız , bayanların özeline izinsiz giremez rahatsız edemessiniz , Argo , küfürlü kelimeler kullanamazsınız , siyasi içerikli yazı veya müzik açamazsınız bunları yapmadığınız sürece o sitede dilediğiniz kadar takılabilir sohbet edebilirsiniz ama kurallara uymadığınız durumda Ban , gag , engel , ip ban ve siteden atılma durumları ile karşılaşabilirsiniz. Şimdilik yazacaklarım bu kadar hoşça kalın…..


Yazar: admin

Görüntüleme: 71 defa

Kategori: Kameralı sohbet, Myseslim, Sesli sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Kasım 2022

2 Yorumlar
Kameralı sohbet | Mysesli.com

[…] web adresi ile artık güzel zamanlar geçirmeniz de artık oldukça da kolay olacaktır. Kameralı sohbet Sesli sohbet Sesli kamerali […]

Canlı Mobil Kameralı Chat | Mysesli.com

[…] birden fazla duyu organımızla algılanmasıyla doğru orantılı olarak artmaktadır. Mobil ve Kamerali işte tam da bu chat olgusunu daha çok etkili kılmak için verilen hizmetlerdendir.Kameralı chat […]

Cevap bırakın

MobilSohbetci  Türkiye'nin Mobil Sohbet sitesi DMCA.com Protection Status My Ping in TotalPing.com